Produkt lutego – Bose Home Speaker 500

 

Absolutnym bestsellerem w naszym salonie i produktem lutego jest głośnik, który wypełni każde pomieszczenie niesamowitym przestrzennym dźwiękiem. Bose Home Speaker 500 posiada dwa niestandardowe przetworniki wewnątrz obudowy, które są skierowane w przeciwnych kierunkach. Dzięki takiej konstrukcji są w stanie odbić dźwięk od ścian, co tworzy scenę dźwiękową w zakresie niespotykanym w innych inteligentnych głośnikach. Dodatkowo system oferuje dwie metody sterowania muzyką. Odtwarzanie może odbywać się za pomocą przycisków na górze urządzenia, jak i intuicyjną aplikacją Bose Music. Wybór źródeł muzyki jest szeroki – głośnik pozwala np. na odtwarzanie ze zintegrowanych usług muzycznych takich jak Spotify®, TuneIn czy internetowe stacje radiowe. Bose Home Speaker 500 umożliwia odtwarzanie muzyki za pomocą Bluetooth® z telefonu lub tabletu.

Wygląd urządzenia jest równie zachwycający jak jego brzmienie. Do skonstruowania głośnika użyto niezwykłej mieszanki pięknych materiałów i wykończeń. Jednolita obudowa z anodowanego aluminium dodaje szyku. Kolorowy panel LCD pokazuje informacje o aktualnie odtwarzanym utworze, w tym tytuł, stację, informacje o liście odtwarzania czy okładkę albumu.

Głośnik jest ponadto także częścią nowej rodziny głośników inteligentnych i głośników soundbar w ofercie Bose, opracowanej z myślą o umożliwieniu odtwarzania muzyki w większej liczbie pomieszczeń. Dostępny w kolorze czarnym lub szarym.

Główne cechy:

Cena: 1599 zł

Sprawdź na stronie >
Przetestuj w naszym salonie: ul. Duchnicka 3, Warszawa >