Bose Black Party – gramy z cenami! Vol. 2

Ruszamy z drugą edycją Bose Black Party – gramy z cenami! Z tej okazji dla wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy najlepsze promocje na Black Friday z oferty Bose.

Black Friday w Polsce, czyli historia czarnego piątku

Najpopularniejszy dzień zakupowy znany pod nazwą Black Friday narodził się w Stanach Zjednoczonych i stamtąd po pewnym czasie przywędrował do Europy. Jedna z historii tego dnia sięga drugiej połowy XIX w. i związana jest z ustanowionym przez prezydenta Abrahama Lincolna Świętem Dziękczynienia. Ten świąteczny dzień wolny od pracy wypadał w ostatni czwartek listopada i był wspaniałą okazją do organizacji różnego rodzaju parad i festynów. Szybko stał się również najgorętszym okresem sprzedażowym przed Bożym Narodzeniem i szansą na zakupienie prezentów. W chwili obecnej Black Friday przypada na ostatni piątek listopada i rozpoczyna zakupowe przedświąteczne szaleństwo. Moda na organizowanie wyprzedaży w ten dzień dotarła również do Polski i bardzo szybko się przyjęła.

Black Friday w INLOGIC

Bose Black Party to wydarzenie, podczas którego to Państwo puszczają swoją ulubioną muzykę w domu, w pracy, na spacerze i to w najlepszej jakości, ponieważ na zakupionym u nas sprzęcie audio firmy Bose.  Wszystko dzięki temu, że gramy z cenami i 29 listopada atrakcyjnie je obniżymy. To będzie kluczowy dzień dla wszystkich miłośników audio tego amerykańskiego producenta. Koniec listopada w sklepie INLOGIC to niepowtarzalna okazja na zrobienie świątecznych zakupów i poszukiwaniu prezentowych inspiracji. Jak w roku ubiegłym podczas Bose Black Party będą różnego rodzaju głośniki, słuchawki, urządzenia przewodowe i bezprzewodowe, a wszystkie w bardzo przystępnych cenach. W Black Friday zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie oraz do sklepu INLOGIC online.

Bawcie się z nami na Bose Black Party!