Produkt listopada – Noise Cancelling Headphones 700 w limitowanej edycji

 

Dwa miesiące temu pojawiły się na rynku słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 z jakością dźwięku na nieznanym dotychczas poziomie. Dzisiaj prezentujemy te najlepsze bezprzewodowe słuchawki w nowej, eleganckiej i limitowanej wersji kolorystycznej – Soapstone. Tym samym stały się naszym produktem miesiąca.

Tak jak pisaliśmy we wrześniu, Noise Cancelling Headphones 700 to nie są zwyczajnie odświeżone słuchawki od Bose. To bardzo ważny moment w ewolucji słuchawek. Inteligentne Bose Noise Cancelling Headphones 700 spełniają wszystkie oczekiwania i zapewniają niewyobrażalne wcześniej możliwości. Nie trzeba wyjmować telefonu z kieszeni, aby mieć łatwy dostęp do asystentów głosowych, sterować muzyką, korzystać z nawigacji, sprawdzać pogodę i korzystać z wielu innych funkcji. Można bez obaw odbierać połączenia i rozmawiać z asystentem głosowym w dowolnym miejscu dzięki bezkonkurencyjnemu, adaptacyjnemu systemowi czterech mikrofonów, który izoluje głos użytkownika od hałasów wokół. Dodatkowo producent wprowadził udoskonalenie, z którego jest znany – redukcję hałasu i aż 11 dostępnych poziomów. Zwiększanie redukcji hałasów stopniowo pozwala zmniejszyć dekoncentrujący wpływ dźwięków powszechnych w głośnych miejscach. Redukcję hałasu można też zmniejszyć do poziomu, w którym dźwięki otoczenia są równie wyraźne, jak przed założeniem słuchawek. A w nagłych przypadkach, można skorzystać z trybu konwersacyjnego. Naciśnięcie przycisku spowoduje wstrzymanie odtwarzania muzyki i wykorzystanie systemu mikrofonowego.

Słuchawki przenoszą na wyższy poziom interakcji ze światem, dzięki technologii Bose AR. Jest to pierwsza w swoim rodzaju platforma rzeczywistości rozszerzonej, która zapewnia nowe doznania dźwiękowe. Aktywny korektor gwarantuje doskonały dźwięk przez długie godziny niezależnie od poziomu głośności. Słuchawki pracują bezprzewodowo nawet 20 godzin na jednym ładowaniu i dostarczają informacji o stanie baterii w czasie rzeczywistym.

NC 700 Soapstone są wyjątkowe. Wyróżnia je oryginalny kolor oraz wyrafinowane wzornictwo z lekkim, opływowym pałąkiem ze stali nierdzewnej, a także idealnie dopasowujące się do kształtu głowy muszle o odpowiednim kącie nachylenia. Tylko teraz są w naszym sklepie w limitowanej edycji.Główne cechy słuchawek Bose Noise Cancelling Headphones 700:

Cena: 1799 zł.

Sprawdź na stronie >
Przetestuj w naszym salonie: ul. Duchnicka 3, Warszawa >