wyprzedaze, promocje, super oferty

Usługi INLOGIC

Projektowanie

Dział projektowy

Oferujemy kompleksowe projektowanie z zakresu instalacji m. in. elektrycznych, ppoż., dso, inteligentnego domu oraz iluminacji. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz trendami i z przyjemnością podejmujemy się każdego nawet najbardziej wymagającego i niebanalnego zlecenia.
Sklep

Dział sprzedaży

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży, w którym doradcy INLOGIC zaprezentują sprzęt elektroniczny najlepszych światowych producentów. Posiadamy pełen asortyment produktów Bose, ABB, Busch-Jaeger, Mobotix, Bab Technologie itp. Salon sprzedaży jest idealnym miejscem, w którym można sprawdzić jak nowoczesne urządzenia działają w codziennych warunkach.
Realizacje

Dział realizacji

Zespół naszych ekspertów nie tylko doradzi w wyborze odpowiednich urządzeń i zaprojektuje dla Państwa inteligentny system budynkowy, ale również go zainstaluje oraz skonfiguruje, a także przeszkoli Państwa w obsłudze. Zarówno duże projekty jak i te najmniejsze wykonywane są rzetelnie, starannie i w terminie przez najlepszych specjalistów.
Szkolenia

Dział szkoleniowy

Organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia kierowane do szerokiego grona odbiorców, m.in. z zakresu bezpieczeństwa, inteligentnych domów, systemów multimedialnych czy architektury. Zajęcia prowadzone są zawsze przez wykładowców z doskonałym warsztatem trenerskim i bogatym doświadczeniem praktycznym.

Video

Archiwum aktualność Aktualności