Zakres działalności INLOGIC

Salon sprzedaży

Zapraszamy Państwa do naszego salonu sprzedaży. Jest to pierwsze w Szczecinie tego rodzaju miejsce, w którym można dotknąć, posłuchać i sprawdzić jak w codziennych warunkach mogą służyć nam najnowocześniejsze urządzenia audio firmy Bose.

Usługi INLOGIC

Zespół naszych ekspertów zaprojektuje, zainstaluje, skonfiguruje oraz przeszkoli Państwa w obsłudze wszelkich systemów i instalacji, które oferuje nasza firma. Zarówno duże projekty jak i te najmniejsze wykonywane są rzetelnie, starannie i w terminie przez najlepszych pracowników.

Dział projektowy

Oferujemy kompleksowe projektowanie z zakresu instalacji min. elektrycznych, ppoż., dso, inteligentnego domu oraz iluminacji. Nasi specjaliści są na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz trendami. Z przyjemnością podejmujemy się każdego nawet najbardziej wymagającego i niebanalnego zlecenia.

Szkolenia

Organizujemy szkolenia skierowane do szerokiego grona odbiorców, m.in. z zakresu bezpieczeństwa, inteligentnych domów, systemów multimedialnych. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców z doskonałym warsztatem trenerskim, jak i bogatym doświadczeniem praktycznym.
Video
Aktualności